© 2018 DWAA  |  ARCHITECTURE . URBAN PLANNING . ENGINEERING
PROJEKTY PRACOWNIA KONTAKT PL EN

PROFIL NAGRODY PRACA
PROFIL

DWAA Architekci to pracownia projektowa specjalizująca się w dziedzinie architektury infrastrukturalnej, obiektów transportu, a także użyteczności publicznej i budynków mieszkalnych. Projektujemy stacje kolejowe, obiekty obsługi pasażerskiej, węzły przesiadkowe, kładki dla pieszych, place publiczne, budynku użyteczności publicznej oraz budynki mieszkalne.

Projektujemy architekturę indywidualną - tworzymy niepowtarzalny charakter skrojony do potrzeb Klienta, funkcji, kontekstu oraz miejsca. Dążymy do ponadczasowych i funkcjonalnych rozwiązań, przykładając dużą wagę do estetyki i doboru materiału. Dbamy o detal oraz każdy indywidualnie zaprojektowany element. Wykorzystujemy osiągnięcia nowoczesnych technologii. Projekty realizujemy z duchem dzisiejszych czasów, w oparciu o współczesne rozwiązania. Do każdego tematu podchodzimy z pasją.

W naszej opinii najważniejszy w architekturze jest pomysł i proces dojścia do najlepszej możliwej jego prezentacji - realizacji. Dobra idea zawarta w projekcie, ma wpływ na wzrost wartości inwestycji, jej ekologiczny i ekonomiczny aspekt. Wierzymy, że dobre projekty mogą zostać osiągnięte nie wtedy, kiedy nie ma nic do dodania, ale gdy nie można nic zabrać. Są dopasowane.

Dbając o rozwój i pobudzanie kreatywności, od początku naszej działalności, bierzemy udział w licznych ogólnopolskich konkursach architektonicznych i urbanistycznych, w których jesteśmy wielokrotnymi laureatami. Nasze prace pojawiają się w mediach specjalistycznych oraz regionalnych.

Współpracujemy z doświadczonymi inżynierami branżowymi, dzięki czemu możemy się podjąć kompleksowego wykonania dużych projektów wielobranżowych. Współpracujemy z projektantami i ekspertami z branży konstrukcyjnej kubaturowej i mostowej; kolejowej; drogowej; instalacji sanitarnych, elektroenergetycznych i teletechnicznych etc; oraz z rzeczoznawcami ds. ppoż, bhp, sanepid.

Oferujemy wszechstronną obsługę: począwszy od konsultacji, analiz, studium wykonalności, poprzez projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, dokumentacja przetargowa, kosztorysy, nadzory, po dopełnienie wszelkich formalności administracyjnych związanych z uzyskaniem decyzji administracyjnych. Przy inwestycjach komercyjnych angażujemy się również w kolejne etapy procesu inwestycyjnego m.in. przygotowanie pod sprzedaż oraz komercjalizację inwestycji.

Aktualne projekty:

Stacja Skarżysko-Kamienna (2020 – obecnie)
Stacja Olsztyn Główny (2019 – obecnie)
Stacja Warszawa Główna (2018 – obecnie)
Stacja Warszawa Zachodnia (2017 – 2019)
Budynki dla Inwestorów prywatnych i komercyjnych

Klienci:

PKP PLK SA.
PKP SA.
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Trakcja PRKiI S.A.
Torpol SA.
Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o.
KMAX-Development Sp. z o.o. Sp. k.
Properti Nieruchomości
BBR Polska Sp. z o.o.
Inwestorzy prywatni
Inwestorzy komercyjni