© 2018 DWAA  |  ARCHITECTURE . URBAN PLANNING . ENGINEERING . INTERIOR
PROJEKTY STUDIO KONTAKT PL EN

PROFIL PARTNERZY NAGRODY PRACA
PROFIL

W naszej opinii najważniejszy w architekturze jest pomysł i proces dojścia do najlepszej możliwej jego prezentacji - realizacji. Dobra idea zawarta w projekcie, ma wpływ na wzrost wartości inwestycji, jej ekologiczny i ekonomiczny aspekt. Wierzymy, że dobre projekty mogą zostać osiągnięte nie wtedy, kiedy nie ma nic do dodania, ale gdy nie można nic zabrać. Są dopasowane.


Biuro DWAA Architekci to pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu architektury oraz architektury wnętrz.

Fundamentem firmy jest grupa kreatywnych architektów, którzy zdobywali doświadczenie w renomowanych polskich firmach architektonicznych nagradzanych Honorowymi Nagrodami SARP, nominacjami do europejskiej nagrody Mies van der Rohe Award, czy za najlepszy obiekt użyteczności publicznej w Europie.

Oferujemy wszechstronną obsługę Klienta: począwszy od konsultacji i analiz, poprzez projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, nadzory, po dopełnienie wszelkich formalności administracyjnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Przy inwestycjach komercyjnych angażujemy się również w kolejne etapy procesu inwestycyjnego m.in. przygotowanie pod sprzedaż oraz komercjalizację inwestycji. Współpracujemy z doświadczonymi inżynierami branżowymi, dzięki czemu możemy się podjąć kompleksowego wykonania dużych projektów wielobranżowych.

Projektujemy architekturę indywidualną - tworzymy niepowtarzalny charakter skrojony do potrzeb Klienta. Dążymy do ponadczasowych i funkcjonalnych rozwiązań, przykładając dużą wagę do estetyki i doboru materiału. Dbamy o detal oraz każdy indywidualnie zaprojektowany element. Wykorzystujemy osiągnięcia nowoczesnych technologii. Projekty realizujemy z duchem dzisiejszych czasów, w oparciu o współczesne rozwiązania. Do każdego tematu podchodzimy z pasją.

Dbając o rozwój i pobudzanie kreatywności, od początku naszej działalności, braliśmy udział w licznych ogólnopolskich konkursach architektonicznych i urbanistycznych, których jesteśmy wielokrotnymi laureatami. Nasze prace pojawiają się w mediach specjalistycznych oraz regionalnych.