© 2018 DWAA  |  ARCHITECTURE . URBAN PLANNING . ENGINEERING
PROJEKTY PRACOWNIA KONTAKT PL EN

PROFIL NAGRODY PRACA
NAGRODY

2017


III nagroda – międzynarodowy konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej mostu pieszo - rowerowego przez Wisłę w Warszawie, Inwestor Miasto Stołeczne Warszawa


2016


wyróżnienie – konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu wokół zalewu "Lubianka" w Starachowicach

II nagroda – konkurs architektoniczno-urbanistyczny na opracowanie koncepcji projektowej kładki pieszo-rowerowej nad rzeką Nettą oraz kładek pieszo-rowerowych nad wejściami do trzech istniejących przystani wodnych na północno-wschodnim brzegu rzeki Netty w Augustowie, Inwestor Gmina Miasto Augustów

II nagroda – konkurs studialno – ideowy na koncepcję funkcjonalno - przestrzenną kampusu Akademii Morskiej w Gdyni, Inwestor Gmina Miasta Gdynia, Akademia Morska w Gdyni


2015


wyróżnienie – konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania węzła transportowego Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Słupska wraz z koncepcja terenów przyległych, Inwestor Miasto Słupsk


2014


wyróżnienie – konkurs na koncepcję programowo - przestrzenną rejonu osiedla Giżynek w Stargardzie Szczecińskim, Inwestor Gmina - Miasto Stargard szczecinski

II nagroda – konkurs na Kampus Politechniki Gdańskiej - nowy budynek Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa oraz rejon skrzyżowania ulic Traugutta i Siedlickiej wraz z Rafałem Wilniewczycem, Inwestor Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa PG

II nagroda (I nagrody nie przyznano) – konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu Wzgórza Grodowego w Kościerzynie wraz z Rafałem Wilniewczycem i R3D3, Inwestor Miasto Kościerzyna

III nagroda – konkurs ideowy na opracowanie projektu koncepcyjnego zagospodarowania wschodniej części Strefy nadmorskiej Kołobrzegu, od wejścia do portu na zachodzie do granicy z Ekoparkiem na wschodzie wraz z Rafałem Wilniewczycem, Inwestor Miasto Kołobrzeg


2013


I nagroda realizacyjna – konkurs na koncepcje architektoniczno - techniczna kładki pieszo-rowerowej przez rzekę Bug w miejscowości Niemirów wraz z Krzysztofem Banaszewskim, Dariuszem Sobala i Danielem Strasenburgiem, Inwestor Miasto Niemirów

wyróżnienie – konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej „Budowa nowoczesnych wiat przystankowych w Kielcach" program: „Budowa zintegrowanych nowoczesnych peronów przystankowych - Etap I” wraz z Rafałem Wilniewczycem i Tomaszem Wróblem, Inwestor Miasto Kielce, ZDM


2012


wyróżnienie – konkurs na Projekt Roku Rar-2, Projektowanie wielorodzinnych zespołów i budynków mieszkalnych - Osiedle Bojkowska, Inwestor Publiczny


III nagroda – konkurs na koncepcje konserwacji i modernizacji willi w Konstancinie wraz z Małgorzatą Marcinkowską, Inwestor Publiczny

wyróżnienie – konkurs na Centrum Sztuki Filmowej i Multimedialnej “Kocham Kino” w Kazimierzu Dolnym, Inwestor Publiczny