© 2023 DWAA  |  ARCHITECTURE . URBAN DESIGN . ENGINEERING . INTERIOR
PL EN
PROJEKTY O NAS NEWSY KONTAKT

PROFIL NAGRODY PARTNERZY

Pracownia projektowa DWAA to grupa architektów, projektantów i twórców działających w zakresie architektury, urbanistyki, inżynierii, a także projektowania wnętrz, krajobrazu oraz komercjalizacji inwestycji. Zapewniamy kompleksowe usługi architektoniczne dla inwestorów polskich i międzynarodowych, zarówno publicznych, komercyjnych jak i prywatnych.

Jesteśmy wyspecjalizowanym biurem projektowym w pracy dla klientów publicznych. Specjalizujemy się w dziedzinie architektury obiektów użyteczności publicznej, w tym obiektów transportu. Projektujemy obiekty publiczne w tym stacje kolejowe, obiekty obsługi pasażerskiej, węzły przesiadkowe, kładki dla pieszych, place publiczne, budynki biurowe oraz mieszkalne wielorodzinne i jednorodzinne.

Projektujemy architekturę indywidualną - tworzymy niepowtarzalny charakter projektu i jego funkcję w sposób skrojony do potrzeb Klienta, z szacunkiem do kontekstu. Dążymy do ponadczasowych i funkcjonalnych rozwiązań, przykładając dużą wagę do estetyki i doboru materiału. Dbamy o detal oraz każdy indywidualnie zaprojektowany element. Wykorzystujemy osiągnięcia nowoczesnych technologii. Projekty realizujemy z duchem dzisiejszych czasów, w oparciu o współczesne rozwiązania. Do każdego tematu podchodzimy z pasją.

W naszej opinii najważniejszy w architekturze jest pomysł i proces dojścia do najlepszej możliwej jego prezentacji - realizacji. Dobra idea zawarta w projekcie, ma wpływ na wzrost wartości inwestycji, jej ekologiczny i ekonomiczny aspekt.

Jesteśmy laureatami licznych ogólnopolskich konkursów architektonicznych i urbanistycznych. Nasze prace pojawiają się w mediach specjalistycznych oraz regionalnych.

Współpracujemy z Generalnymi Wykonawcami i Generalnymi Projektantami w ramach zamówień w trybie projektuj, projektuj i buduj oraz buduj. Zapewniamy doświadczonych inżynierów branżowych, dzięki czemu możemy się podjąć kompleksowego wykonania dużych projektów wielobranżowych. Współpracujemy z projektantami i ekspertami z branży konstrukcyjnej kubaturowej i inżynieryjnej mostowej; kolejowej; drogowej; instalacji sanitarnych, elektroenergetycznych, sterowania ruchem kolejowym i teletechnicznych etc. oraz z rzeczoznawcami ds. ppoż, bhp, sanepid.

Oferujemy wszechstronną obsługę: począwszy od konsultacji, analiz, studium wykonalności, poprzez projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, dokumentacja przetargowa, kosztorysy, nadzory, po dopełnienie wszelkich formalności administracyjnych związanych z uzyskaniem decyzji administracyjnych. Przy inwestycjach komercyjnych angażujemy się również w kolejne etapy procesu inwestycyjnego m.in. przygotowanie pod sprzedaż oraz komercjalizację inwestycji.

Klienci i partnerzy:

PKP PLK SA.
PKP SA.
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Trakcja S.A.
Torpol SA.
Strabag Sp. z o.o.
Budimex S.A.
Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o.
KMAX-Development Sp. z o.o. Sp. k.
Properti Nieruchomości
BBR Polska Sp. z o.o.
Torprojekt Sp. z o.o.
Arcadis Sp. z o.o.
YLE Inżynierowie Sp. z o.o.
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Urząd Miasta Gdynia
Miasto Stołeczne Warszawa
Miasto Szczecin
Miasto Kielce
Miasto Augustów
Gmina Mielnik
Miasto Słupsk
Miasto Praha
Inwestorzy prywatni
Inwestorzy komercyjni