© 2023 DWAA  |  ARCHITECTURE . URBAN DESIGN . ENGINEERING . INTERIOR
PL EN
NEWSY PROJEKTY BIURO OFERTA NAGRODY KONTAKT

PROFIL PARTNERZY KARIERA
Profil

Pracownia projektowa DWAA to grupa architektów, projektantów i twórców działających w zakresie architektury, urbanistyki, inżynierii, a także projektowania wnętrz, krajobrazu oraz komercjalizacji inwestycji. Projektuje, komercjalizuje, doradza w zakresie projektów publicznych, komercyjnych i prywatnych. Specjalizuje się w dziedzinie architektury infrastrukturalnej, obiektów transportu, a także obiektów użyteczności publicznej. Projektuje stacje kolejowe, obiekty obsługi pasażerskiej, węzły przesiadkowe, kładki dla pieszych, place publiczne, budynku użyteczności publicznej, budynki biurowe oraz mieszkalne wielorodzinne i jednorodzinne. Biuro jest obecnie zaangażowane w wiele projektów w całej Polsce.

Projektujemy architekturę indywidualną - tworzymy niepowtarzalny charakter skrojony do potrzeb Klienta, funkcji, kontekstu oraz miejsca. Dążymy do ponadczasowych i funkcjonalnych rozwiązań, przykładając dużą wagę do estetyki i doboru materiału. Dbamy o detal oraz każdy indywidualnie zaprojektowany element. Wykorzystujemy osiągnięcia nowoczesnych technologii. Projekty realizujemy z duchem dzisiejszych czasów, w oparciu o współczesne rozwiązania. Do każdego tematu podchodzimy z pasją.

W naszej opinii najważniejszy w architekturze jest pomysł i proces dojścia do najlepszej możliwej jego prezentacji - realizacji. Dobra idea zawarta w projekcie, ma wpływ na wzrost wartości inwestycji, jej ekologiczny i ekonomiczny aspekt.

Dbając o rozwój i pobudzanie kreatywności, od początku naszej działalności, bierzemy udział w licznych ogólnopolskich konkursach architektonicznych i urbanistycznych, w których jesteśmy wielokrotnymi laureatami. Nasze prace pojawiają się w mediach specjalistycznych oraz regionalnych.

Realizujemy projekty dla inwestorów polskich i międzynarodowych, zarówno publicznych, jak i prywatnych.

Współpracujemy z Generalnymi Wykonawcami i Generalnymi Projektantami w ramach zamówień w trybie projektuj, projektuj i buduj oraz buduj. Zapewniamy doświadczonych inżynierów branżowych, dzięki czemu możemy się podjąć kompleksowego wykonania dużych projektów wielobranżowych. Współpracujemy z projektantami i ekspertami z branży konstrukcyjnej kubaturowej i inżynieryjnej mostowej; kolejowej; drogowej; instalacji sanitarnych, elektroenergetycznych, sterowania ruchem kolejowym i teletechnicznych etc. oraz z rzeczoznawcami ds. ppoż, bhp, sanepid.

Oferujemy wszechstronną obsługę: począwszy od konsultacji, analiz, studium wykonalności, poprzez projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, dokumentacja przetargowa, kosztorysy, nadzory, po dopełnienie wszelkich formalności administracyjnych związanych z uzyskaniem decyzji administracyjnych. Przy inwestycjach komercyjnych angażujemy się również w kolejne etapy procesu inwestycyjnego m.in. przygotowanie pod sprzedaż oraz komercjalizację inwestycji.

Klienci i partnerzy:

PKP PLK SA.
PKP SA.
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Trakcja S.A.
Torpol SA.
Strabag Sp. z o.o.
Budimex S.A.
Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o.
KMAX-Development Sp. z o.o. Sp. k.
Properti Nieruchomości
BBR Polska Sp. z o.o.
Torprojekt Sp. z o.o.
Arcadis Sp. z o.o.
YLE Inżynierowie Sp. z o.o.
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Urząd Miasta Gdynia
Miasto Stołeczne Warszawa
Miasto Szczecin
Miasto Kielce
Miasto Augustów
Gmina Mielnik
Miasto Słupsk
Miasto Praha
Inwestorzy prywatni
Inwestorzy komercyjni